Wątek Wątek: Michałowa
PinkyDoll
Użytkownik
*

29 kwietnia 2013 r., godz. 08:42

Jak w tytule - chodzi mi o panią Michałową - kobieta tak bardzo działa mi na nerwy, że przestałam (wraz z rodziną) ogladać ten serial w trakcie jego trwania - wczoraj tj 28.04. 3013 - zaczęłą\am ogladać kolejny odcinek - ale ta kobieta przeszła samą siebie ! jest do tego stopnia bezczelna irytujaca i denerwująca, że powinni ją albo utemperować albo wyeliminować z tego serialu!!!
To w jaki sposób odnosi się do księży to już szczyt bezczelnośći!!! I ten jej piskliwy głos i podniesiony ton!
Koszzzzzmar!
Najgorsza postać w serialu!
Takie zdanie ma wielu moich znajomych.
Dziekuję i pozdrawiam
Madelaine
Weteran forum

29 kwietnia 2013 r., godz. 18:26

Przeciez typowa gospodyni na Plebanii...co chcialbys, zeby tylko kadziła ksiedzom? Duży uśmiech
julcik77
Starszy forumowicz

1 maja 2013 r., godz. 18:33

Bez niej na plebanii byłoby nudno. Mi się podoba.

impossible-ka.blogspot.com
Aalvin
Forumowicz
**

31 maja 2013 r., godz. 12:37

Bez przesady. Taką ma rolę i doskonale ją odgrywa. Różni są ludzie i charaktery. Ta postać moim zdaniem jest dobrze wykreowana i akurat do niej nie mam żadnych zarzutów. Uśmiech
misia2005
Gość
17 lipca 2013 r., godz. 08:53

Czyżby kogoś Ci przypominała  Duży uśmiech
hoćka
Weteran forum

Żeberko z Miodem :*

16 sierpnia 2013 r., godz. 09:30

HAHHAHA Michałowa jest super!
Jedyna w swoim rodzaju Chichot

,,Świat wcale nie dzieli się na dobrych i złych ludzi,bo każdy z nas ma w sobie tyle samo dobra co zła.Tylko od nas zależy,którą drogą pójdziemy"
tututuru
Użytkownik
*

16 sierpnia 2013 r., godz. 17:18

Michałowa jest spoko, zabawnie irytująca, ale to podkręca akcję, żeby nie było, że księża utrapienia z kobitami nie mają Uśmiech
Madelaine
Weteran forum

16 sierpnia 2013 r., godz. 18:39

Rola gospodyni na plebanii pasuje do niej jak ulał Chichot
Elza1203
Użytkownik
*

21 sierpnia 2013 r., godz. 13:34

Witam!!

Michalowa jest bez watpienie jedna z najbarwniejszych postaci tego serialu!!! A Pani Marta odgrywa te postac wysmienicie.
Widze, ze niekotrzy dostrzegaja w niej jakies swoje cechy....
Zycze sobie i innym fanom serialu aby postac Michalowej byla caly czas rownie barwna i zabawna!!
bercik2104
Użytkownik
*

2 listopada 2013 r., godz. 22:22

Michałowa jest niesamowita a Pani Marta wciela się w nią wprost rewelacyjnie. "Ranczo" jest jak maszyna a Michałowa jest jednym z trybów. Bez niej cały mechanizm może przestać dobrze funkcjonować. Jeśli jednak kogoś denerwuje, to świadczy to jedynie o potrzebie istnienia Michałowej w "Ranczu" i o barwności postaci. Jedynie mdli bohaterowie nie wywołują emocji.
Apelacyjny
Forumowicz
**

13 listopada 2013 r., godz. 12:30

No Michałowa właśnie dobrze obrazuje sytuacje jaka jest na plebaniach. Księża często są pod pantoflem takich kobiet. I chyba dobrze im z tym.
Madelaine
Weteran forum

17 listopada 2013 r., godz. 14:13

A czy ona az tak nimi rządzi?? Duży uśmiech
klugi1234
Stary wyjadacz

17 listopada 2013 r., godz. 21:12

Nie ważne co ktoś o tym pomyśli ale ja sądzę że Michałowa jest ważną postacią bo tak naprawdę to także dzięki niej ten serial jest niezwykle zabawny więc bez niej było by odrobinę nudno Uśmiech Ja ją bardzo lubię

CZAS UCIEKA WIECZNOŚĆ CZEKA...
YourHeart
Weteran forum

I do not like people and what are you gonna do?

29 listopada 2013 r., godz. 22:53

Ale to ma być komedia Mrugnięcie (obyczajowa)

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie!
umiesz liczyć? licz na siebie
Cissy
Gość
9 grudnia 2013 r., godz. 16:08

Duża, duża przesada. To życie tak ukształtowało Michałową, nie sądzę, by była aż tak złą postacią, za jaką ją uważasz. Jak to ksiądz powiedział: ,,Serce u pani Michałowej złote, ale charakter...". Każdy człowiek ma wady, a to, że ktoś ma ich trochę więcej to nie przestępstwo. Bez ,,pani Mikałowej*" Ranczo byłoby nudne i przewidywalne. Uśmiech

*celowy błąd, a zresztą tak ,,nazywała" ją Lucy w pierwszych odcinkach.
Strony: [1] 2   Do góry
Zaloguj się
//