Wątek Wątek: Siła serialu Ranczo
maciej68
Użytkownik
*

2 stycznia 2013 r., godz. 00:02

Witam wszystkich
Powiem krótko, bez ogródek i wprost. Dotychczasowa nasza krajowa produkcja serialowa kojarzy mi się tylko z jednym tytułem: "M jak miłość na wspólnej plebanii", czyli mniej lub bardziej wartościowa papka ogólnorozwojowa. Natomiast Ranczo? Ranczo jest zdecydowanie PONAD. Ranczo czyni cuda. Aż tak silne, że zarejestrowałem się na tym forum. Aż tak silne cuda czyni, że po kilku nieudanych próbach rejestracji na forum nadal miałem siłę i ochotę, żeby wszelkie formalności, żeby tu się zapisać spełnić. I swoich parę słów powiedzieć.
Jak dla mnie - serial wybitny. Na tyle wybitny, że całość serialu postanowiłem sobie sprowadzić i utrwalić na nośnikach optycznych dla potomnych. Potężna dawka wartości dziś już w zasadzie odchodzących do lamusa. Przewspaniała gra aktorska, doskonały dobór aktorów, fantastyczne postacie. No i przede wszystkim WARTOŚCI, które dzisiejszej dziatwie TRZEBA wpajać. Dzisiaj potrzebne są wzorce do naśladowania. Jest ich mało. A Ranczo jest lekiem na całe zło. I ukojeniem :-) Ja odrabiam zaległości i dziennie pochłaniam po trzy odcinki :-)
Pozdrawiam serdecznie
Maciek
silvanja
Użytkownik
*

4 lutego 2013 r., godz. 17:25

Witam,

W 100% zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia! Ja rowniez jestem pod ogromnym wrazeniem serialu Ranczo, wspanialej obsady oraz gry aktorskiej, jak rowniez tematyka poruszana w serialu jest odwazna i tak bardzo prawdziwa,że czasem sie boje, ze ktos zacznie ten serial cenzurowac  Duży uśmiech ... oby jednak nie! Z niecierpliwoscia czekam na kolejny sezon!
sarenka7789
Użytkownik
*

20 lutego 2013 r., godz. 10:54

Witam wszystkich:)

Serial ranczo jest najlepszym serialem od kilku lat.
Tylko szkoda że nie ma żadnych odcinków nagranych w Boże narodzenie.
Miodowe lata był to serial, w którym grali aktorzy z serialu ranczo.
Uwielbiałam ten serial, jednakże najbardziej podobały mi się odcinki związane z tym świętem.
Szkoda że w ranczo nie ma takich odcinków.
Mimo to uważam, że serial ranczo to serial stulecia:)

Pozdrawiam:)
Aalvin
Forumowicz
**

31 maja 2013 r., godz. 13:39

Nie wiem jak inny Ranczersi, ale ja po obejrzeniu kolejnego odcinka serialu, zawsze pozostaje w dobrym humorze na resztę wieczoru. Ten serial niesamowicie poprawia mi humor! Uśmiech
Bartus610
Gość
5 czerwca 2013 r., godz. 13:05

Zupełnie nie rozumiem fenomenu tego serialu , próbowałem wiele razy oglądać , ale nigdy nie dałem rady obejrzeć całego odcinka !  Duży uśmiech
misia2005
Gość
17 lipca 2013 r., godz. 09:52

Zgadzam się z Wami , ja jednak poznałem aktorów tego wspaniałego serialu i powiem , że tak rodzinnej atmosfery jaka jest na planie Rancza , nie spotkałem nigdzie Uśmiech
YourHeart
Weteran forum

I do not like people and what are you gonna do?

2 września 2013 r., godz. 08:32

Ja lubię Ranczo i zgadzam się z tb

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie!
umiesz liczyć? licz na siebie
dawid_z
Użytkownik
*

3 września 2013 r., godz. 10:21

Na fenomen tego serialu ma wpływ gra aktorska. Rewelacyjnie wcielają się w role niemal wszyscy aktorzy. No i przede wszystkim - inteligenty humor.

http://www.zespolnastudniowke.pl/ - kapela na studniówkę
fankaseriali
Użytkownik
*

18 września 2013 r., godz. 14:46

Zgadzam się, przyjemnie się ten serial ogląda. Gra aktorska na bardzo wysokim poziomie, no i Cezary Żak w podwójnej roli genialnie się sprawdza Uśmiech

Różnego rodzaju ulotki drukowane na zamówienie klienta - http://www.sklep.aaprint.com.pl/
ognista_czerwien
Użytkownik
*

25 września 2013 r., godz. 14:28

Serial super, jedna z lepszych produkcji, jakie można oglądać w TV. Zdecydowanie panowie C. Żak i A. Barciś są gwiazdami tego serialu. Uwielbiam jak razem grają Uśmiech

Profesjonalne projektowanie stron www według wytycznych klienta - http://phuhartwig.pl/
bercik2104
Użytkownik
*

2 listopada 2013 r., godz. 23:13

Chciałem któregoś z aktorów szczególne nagrodzić oklaskami za kreacje w "Ranczu" i wiecie co? Nie mogłem się zdecydować. W serialu nie ma postaci zagranej od niechcenia czy z widocznymi brakami w kunszcie aktorskim. Każda postać jest charakterystyczna i pozostająca w pamięci. Aktorstwo na najwyższym poziomie. Jeśli dodamy do tego wyśmienitą reżyserię i dialogi to mamy prawdziwą perłę. Scenariusz wydaje się na pierwszy rzut oka banalny. Ale wystarczy pomiędzy eksplozjami śmiechu znaleźć chwilę na przemyślenie i odkrywamy drugie dno. Jak za dawnej szkoły czasów Barei autorzy scenariusza wyśmiewają (nie opłakują i tragizują) polskie przywary, ułomności i naświetlają potencjał tkwiący w Polakach. Nie omieszkują też wskazać palcem hamulców w rozwoju Polski. Zwolnieniem hamulca jest napływ energicznych, młodych ludzi (wracających z emigracji), którzy nie są nasiąknięci stagnacją i tkwieniem w niej. Oprócz Lucy mamy przecież Pietrka i jego metamorfozę po powrocie z Anglii i jak mocno kontrastuje z lokalnymi "pracownikami" starej daty.
fastus
Użytkownik
*

14 listopada 2013 r., godz. 14:51

Witam,

ja też jetem fanem "Rancza". Jest to jedyny polski serial, który obejrzałem i to prawie w całości.
Roman52
Forumowicz
**

26 lipca 2015 r., godz. 11:37

Poza serialem ranczo to tylko produkcje tvp z prl np. fenomenalny "Dom", dobrze ,że jest taki serial bo jest co oglądać a nie jakiś klan czy tam m jak miłość.
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//