Wątek Wątek: Pan Inspektor i Pani Burmistrz
ANONIM...123
Stary wyjadacz

26 listopada 2015 r., godz. 21:46

Ostatni wpis tamary arciuch na Facebooku
Jej zdjęcie i podpis "czy Możejko zmieni zdanie ?
Podsycaja atmosferę przed nowym sezonem Uśmiech

No oby zaczęło :)się coś dziać w następnym sezonie  Mrugnięcie
Swoją droga kolejny sezon już za nami .. Ale dla mnie szczerze nie był on zbyt udany oby kolejny był lepszy  Mrugnięcie bo to wszystko już trochę nudne się robi (sprawy kryminalne trochę banalne , znowu strasznie mało pokazywania postać Justyny ,Waldka )

- Dawno mnie tu nie było .
- Dobrze wiedzieć że jesteś obok . Jesteś szczęśliwy ?
- Nie byłem nieszczęśliwy. Teraz po prostu jest inaczej .
perełka1223
Forumowicz
**

27 listopada 2015 r., godz. 23:09

Moim zdaniem w życiu Oresta powinna grać Justyna.
tak jak w orginalnej wersji "donn matteo "czy jakoś tak to przygotowania do ślubu były bardzo zabawne
myślę że w 15 sezonie coś ich może znowu połączy a daria wyjedzie
Pater Mathaeus
Forumowicz
**

8 grudnia 2015 r., godz. 18:04

Pomysł związku Oresta z Darią uważam za nietrafiony. O ile przyzwyczaiłem się do Dominika, bo jest to po prostu słodkie, naturalne dziecko, o tyle nie widzę Możejki w stałym związku z matką jego syna. Moralnie byłby to pewnie dobry przekaz (odpowiedzialność, stworzenie rodziny dla dziecka itd.), jednak między tą dwójką w ogóle nie czuć chemii, emocji i tej nutki romantyzmu, która wytworzyła się między Orestem, a Justyną.
Daria pozostaje dla mnie czymś w rodzaju zamiennika, "pocieszenia" po prawdziwej, straconej miłości. Myślę, że zejście się komendanta z panią burmistrz (byłą już w sumie, czego też żałuję Język), zrobi dobrze zarówno dla tych postaci, jak i dla serialu.

Pozdrawiam!
Master793
Starszy forumowicz

10 grudnia 2015 r., godz. 00:00

Tylko zapominasz z jakim serialem mamy tu do czynienia . To jeden z niewielu seriali ( jak sama nazwa wskazuje ) religijnie poprawny . A dla kościoła bardziej poprawną sytuacją jest to żeby dziecko wychowywało się w pełnej rodzinie z biologicznym ojcem i matką . Nawet jeśli nie są małżeństwem ( co jeszcze może się zmienić,bo oboje są wolni )

Myślę że powrót Oresta do Justyny jest mało prawdopodobny . No chyba że Daria wytnie jakiś numer . Bo w to że Orest zostawi rodzinę dla Justyny nie wieżę . Zbyt poczciwy z niego facet . Uśmiech
Pater Mathaeus
Forumowicz
**

22 grudnia 2015 r., godz. 17:24

Otóż właśnie nie, nie zapomniałem Mrugnięcie Dlatego wcześniej napisałem, że: " Moralnie byłby to pewnie dobry przekaz (odpowiedzialność, stworzenie rodziny dla dziecka itd.)". Nie zmienia to jednak faktu, że od początku nie byłem zachwycony pomysłem z synem, który był nieplanowanym owocem dawnej miłostki.
Jak wspominałem, do Dominika zdążyłem się przyzwyczaić, ale jego matkę, Darię, uważam za dosyć nijaką postać, która została wrzucona trochę na siłę, żeby rozwinąć fabularnie historię Oresta. Gdybym mógł decydować wcześniej, w ogóle odrzuciłbym ten pomysł i pociągnął dalej związek Oresta z Justyną, którzy mogliby wziąć ślub i mieć własne dzieci. Jednak nie miałem takiej siły sprawczej, a teraz jest już za późno Język
Angelikaa
Stary wyjadacz

11 stycznia 2016 r., godz. 16:44

Woow ile tu sie działo. Wróciłam tu po ponad roku  Szok

"Jestem wschodzącą gwiazdą sandomierskiej policji"
Agatab5a
Stary wyjadacz

27 lutego 2016 r., godz. 02:44

Widział już ktoś z was jakiś nowy zwiastun ?
ANONIM...123
Stary wyjadacz

27 lutego 2016 r., godz. 22:29

W sumie zwiastuny nie widziałam  Niezdecydowany jak zwykle nie ma jakiś informacji raz w jakieś gazecie artykuł mi się przewiną że chyba Możejce syna uprowadzi jakiś gangster czy coś takiego

ANONIM...123
Stary wyjadacz

27 lutego 2016 r., godz. 22:34

Na plebanii chwilowo zadomowi się przyjezdny: aspirant Antoni Dziubak (Bartłomiej Firlet) oddelegowany z wojewódzkiej do pomocy sandomierskim policjantom. To będzie wielkie zaskoczenie dla Oresta Możejki i pozostałych znanych nam policjantów, którzy jak wiemy, nie potrzebują pomocy. Nie mniej zaskoczona będzie również Natalia.

Obecność obcego mężczyzny na plebanii będzie dla niej sporym wyzwaniem. Młody policjant szybko straci głowę dla kuchni Natalii... Dziubak okaże się pasjonatem zagadek kryminalnych i szachów. To z kolei nie spodoba się Mietkowi Noculowi...

W nadchodzącym sezonie po raz pierwszy ujrzymy sypialnię Natalii. Mateusz dostanie na urodziny nowy rower, po tym, jak ostatni przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Nie obędzie się też bez wątku romantycznego z udziałem Ewy Kobylickiej, czyli kociej love story. Aspirant Nocul wciąż będzie na diecie, a dociekliwość Natalii i tajemniczość babci stworzą mieszkankę wybuchową pełną humorystycznych zwrotów akcji.
Na komisariacie zjawi się także komendant wojewódzki policji, aby osobiście nadzorować konwój ściganego listem gończym przestępcy, a przy okazji wyśle Możejkę na przymusowy urlop.
W domu pracy twórczej dojdzie do morderstwa wprost ze stron najlepszego kryminału. Trudno w to uwierzyć, ale do miasteczka doprowadzą tropy największej afery narkotykowej w kraju. Nie zabraknie egzekucji komorniczej oraz seansu znanego "medium", które pomoże w odnalezieniu zaginionej dziewczyny. Kobylicka i Dziubak trafią na ślad nielegalnej hodowli psów i zostaną porwani.
Ponadto widzowie mogą liczyć na zasadzki, pościgi, strzelaniny oraz obecność siostry Manueli z Ekwadoru, która zostanie świadkiem w sprawie o zabójstwo. Możejko wreszcie po 7 latach awansuje.

Agatab5a
Stary wyjadacz

28 lutego 2016 r., godz. 22:22

No ale wideo to chyba nic nie ma, strasznie dziwne...
ANONIM...123
Stary wyjadacz

12 marca 2016 r., godz. 16:43

Nie wiem czy tylko ja mam takie zdanie ale nowy sezon mnie jakoś nie urzeka Niezdecydowany ..to już nie jest stare dobre OM .. Wszystko niby się zgadza ale takie jakieś niejakie się robi poziom im spadł i to masakryczne .. Chyba bardziej przyzwyczajenie mi karze oglądać ten serial niż jego poziom teraz dla mnie trochę nudne to wszystko się robi .. Pierwszy odcinek serii już mnie totalnie rozwali relacja matki Dominika i jego jest dla mnie dziwna bo która normalna matka nie ma wyrzutów i woli lecieć robić reportaż niż być z synem  ... Gdyby synek nie zrobił sobie wagarów i bandyta nie zrobił sobie z niego zakładnika pewnie Daria wyjechała by bez żadnych oporów a tak mamusi zafundował synuś stres i zostaje .. Ciekawe na jak długo ?

To jest tylko moje zdanie ale ciekawi mnie co inni sądzą na temat tej serii OM ??

kamil28
Forumowicz
**

14 marca 2016 r., godz. 13:39

Prawda jest taka, że ojciec mateusz leci stopinowo z poziomem w dół już od paru serii. Jakiś taki szary się zrobił ten serial, brak jakichś takich śmiesznych wątków i dialogów jak miało to miejsce w zeszłych sezonach typu "a ksiądz mateusz nosi już mój mundur ?"  Do tego nowy Nocul też jest jakiś taki dziwny, ubierać się zaczął modnie, choć sam mówił, że jest staromodny.  Możejko jakiś taki sztywny, bez uśmiechu, to samo Mateusz. Zbyt dużo poświęcają relacji Możejko i Dominik & Daria, jak chce oglądać taką obyczajówkę to sobie mogę m jak miłość włączyć.
Ogólnie serial w moim odczuciu stał się szary, ponury i zbyt poważny.. Te nowe ścieżki dźwiękowe też mi się nie podobają..
Porównanie np czwartej czy piątej serii to tej obecnej jest nie na miejscu, bo to jest przepaść..
Strony: 1 ... 191 192 [193]   Do góry
Zaloguj się
//