Wątek Wątek: Pan Inspektor i Pani Burmistrz
Agatab5a
Stary wyjadacz

11 sierpnia 2012 r., godz. 18:51

Ciagle moim zdaniem jest ich mało razem , kiedys były i pocałunki i przytulanki a teraz mam wrazenie jakby ich zwiazek stanął w miejscu ! Też macie takie wrazenie Co?
klugi1234
Stary wyjadacz

10 listopada 2012 r., godz. 19:03

No nawet masz racje !!!! Też mi się tek wydaje . Mogli by więcej czasu im poświęcić w tym serialu !  Bo w 8 serii ich związek miał się rozwinąć a tu co ? NIC !!!! Zawstydzony

CZAS UCIEKA WIECZNOŚĆ CZEKA...
auksencjusz
Użytkownik
*

11 listopada 2012 r., godz. 21:34

No fajnie. A oglądacie Ojca Mateusza poprzez platformę tvp.pl? Uśmiech
klugi1234
Stary wyjadacz

30 listopada 2012 r., godz. 08:20

No a co ty myślisz ? Że ja gdzie oglądam i w tv i na tym i na innych stronach (wszędzie gdzie się da ) Mrugnięcie

tarira
Gość
23 marca 2013 r., godz. 11:09

Bardzo lubię ich razem, wiem, że Justyna ma trochę przeciwników wśród fanów "Ojca Mateusza", ale ja tam ją lubię i od początku mi jakoś fajnie pasowała do Oresta. Mam nadzieję, że w tym sezonie ich wątek się znowu jakoś rozwinie, wprawdzie były już 4 odcinki a tylko jedna scena z nimi, ale jeszcze trochę odcinków przed nami i może w końcu coś drgnie. Nudne trochę jest już takie ciągnięcie tego w nieskończoność, niby są razem, ale jakby nie byli. Dawniej były fajne wątki z tą parą - zazdrość, kłótnie, sprzeczki, niedomówienia, wątpliwości itp. Teraz Justyna pojawia się raz na pięć odcinków i są to jakieś krótkie, nic nie wnoszące sceny, albo rozmowy telefoniczne z Orestem gdzie nawet nie słychać jej głosu. Mam nadzieję, że będzie w tym sezonie jakiś ciekawy wątek z nimi, może wydarzy się coś co zmusi inspektora do jakichś deklaracji, wiadomo Możejko jest trochę nieporadny i nieśmiały w stosunku do kobiet, ale mógłby się określić w końcu, bo Justyna nie będzie czekać w nieskończoność...
Mikołajki
Użytkownik
*

6 kwietnia 2013 r., godz. 21:34

Też jestem za szybszym rozwojem akcji. No przecież oni się kochają, to bez sensu, że tak bez powodu nie ma postępu.
tarira
Gość
20 kwietnia 2013 r., godz. 18:06

Od jakiegoś czasu miałam wrażenie, że Karolina czuje jakaś miętę do Oresta, a po ostatnim odcinku jestem już tego prawie pewna... Obawiam się, że Górska może namieszać między Justyną i Inspektorem, ale mam nadzieję, że w razie czego Możejko nie zrobi żadnej głupoty i kto wie, może w końcu zdobędzie się na jakieś deklaracje?
klugi1234
Stary wyjadacz

23 kwietnia 2013 r., godz. 21:14

Owszem mnie tez zdziwiła akcja Górskiej w ostatnim odcinku ale może nie ma się cym martwić bo to tylko z emocji  Co?

Agatab5a
Stary wyjadacz

27 kwietnia 2013 r., godz. 17:24

Emocje emocjami ale inspektorowi się chyba to podobało. No ale cóż skoro w tym sezonie wyemitowano już 9 odcinków a Justyna była w 3 a zaledwie w 1 scenie która no pokazała nam ich serialowe życie prywatne no to sory.
Jak myślicie scenarzyści coś zrobią z ich związkiem czy dalej będą się bawić w ciuciu babkę ?
tarira
Gość
28 kwietnia 2013 r., godz. 14:34

Rzeczywiście, Możejko najpierw wyglądał na bardzo zaskoczonego, ale potem się uśmiechnął, więc raczej nie miał nic przeciwko zachowaniu Karoliny. On w ogóle wydaje się mieć jakąś dziwną słabość do Górskiej - traktuje ja o wiele łagodniej i pozawala na dużo więcej niż innym podwładnym. Mam jednak nadzieję, że nic z tego w sensie damsko-męskim nie wyniknie. Mnie osobiście bardzo brakuje scenek Oresta z Justyną i ogólnie jakiegoś postępu w ich wątku, ale z tego co wyczytałam w streszczeniach przyszłych odcinków wydarzy się coś, co może mieć wpływ na ich związek..
Agatab5a
Stary wyjadacz

28 kwietnia 2013 r., godz. 22:06

skąd takie wnioski moze jakies linki Chichot chetnie tez bym poczytała !
klugi1234
Stary wyjadacz

6 maja 2013 r., godz. 18:48

http://www.telemagazyn.pl/seriale/archiwum/1000008971591,2,4,idp,sm,sg.html#galeria-miniatury
Możecie mi powiedzieć kto to jest obok Możejki ?

klugi1234
Stary wyjadacz

6 maja 2013 r., godz. 19:52

Zgadzam się z tym że coś się dzieje z nimi nie z tekstu lecz ze zdjęć można to wywnioskować wejdźcie na link który jest w moim poprzednim poście i wejdźcie na odcinek 121 i zobaczycie na dole 2 zdjęcia jedno ze wcześniejszej strony . Pytanie tera nasuwa mi się na myśl co to będzie z ich związkiem ? Może to tylko głupota ale może i nie na razie musimy jedynie czekać

Agatab5a
Stary wyjadacz

7 maja 2013 r., godz. 12:15

A może będzie tak że Justyna będzie zazdrosna, Orest to zauważy a na koniec będzie jeden wielki happy and.
klugi1234
Stary wyjadacz

7 maja 2013 r., godz. 19:37

Możliwe że masz racje ale na razie nic nie wiadomo. A ja szukam na necie jakiś info na razie wiem tyle że to Oresta stara znajoma , być może namiesza w ich związku ale sądzę że to nie będzie nic złego , zapewne wystąpi w 1 no może w 2 odcinkach i się skończy . A w związku Oresta i Justyny znów wszystko się ułoży . Tera niestety możemy tylko gdybać !!!!!!!!!!!

Strony: [1] 2 3 ... 193   Do góry
Zaloguj się
//